• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Комп'ютерне обладнання (Монітори, БФП, миші, клавіатура).

Оголошено тендер

117 000.00 UAH
Номер: 829d0bcc02cc4fe9b8b1eb511b267cf1
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-05-27-001955-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Виконавчий комітет Вербківської сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області
Замовник: Виконавчий комітет Вербківської сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області
Очікувана вартість: 117 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Комп'ютерне обладнання (Монітори, БФП, миші, клавіатура).
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 27.05.2026 09:41

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Миша безпровідна
Код ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Кількість 15 штука
Період постачання (не задано)
Клавіатура безпровідна
Код ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Кількість 14 штука
Період постачання (не задано)
Миша провідна
Код ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Кількість 4 штука
Період постачання (не задано)
Клавіатура провідна
Код ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Кількість 4 штука
Період постачання (не задано)
БФП А3
Код ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Кількість 1 штука
Період постачання (не задано)
БФП А4
Код ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Кількість 3 штука
Період постачання (не задано)
Гарнітура ПК
Код ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Кількість 2 штука
Період постачання (не задано)
Джерело безперебійного живлення
Код ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Кількість 1 штука
Період постачання (не задано)
монітор
Код ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Кількість 1 штука
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0150 - Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад
Адміністративно-територіальна класифікаціяВербківська
Сума117 000.00 UAH