-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт із заміни дерев`яних конструкцій заповнень дверних прорізів на металопластикові конструкції з метою енергоефективності в Прилуцькій гімназії № 9 Прилуцької міської ради Чернігівської області за адресою : м. Прилуки, Чернігівська обл., пров. Фізкультурника, 24
Тендер Prozorro UA-2026-05-26-012955-a
Завершена
220 859.00
UAH без ПДВ
Номер:
88f2b09fad4648e2bf93ab3a9563d922
Внутрішній номер закупівлі:
29346315
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-26-012955-a
Замовник:
ПРИЛУЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 9 ПРИЛУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
33358304
-
Адреса:
17510, Україна, Чернігівська область, Прилуки, пров.Фізкультурника, будинок 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олег Коробка 380507613328 sk00853@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45421100-5 Встановлення дверей, вікон і пов’язаних конструкційАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
220 859.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Встановлення дверей, вікон і пов’язаних конструкцій
Кількість
1 штука
Період постачання
до 26.05.2026
Місце постачання
17510, Україна, Чернігівська область, Прилуки, пров.Фізкультурника, будинок 24
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Руденко Валентина Володимірівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2769511929
-
Адреса:
Україна, Чернігівська область, Прилуки, Леонтовича Миколи
Ціна пропозиції
220 859.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.05.2026 16:19
Документи
1
Скарги
0
Контракти
Номер:
0a3dddce020b4e37921670a814e0ee0f
Ідентифікатор договору:
UA-2026-05-26-012955-a-a1
Постачальник:
ФОП Руденко Валентина Володимірівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2769511929
-
Адреса:
Україна, Чернігівська область, Прилуки, Леонтовича Миколи
Номер договору:
23
Сума договору:
220 859.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
26.05.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
26.05.2026 00:00
Статус:
Підписаний