-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Поточний ремонт із заміни дерев`яних конструкцій заповнень дверних прорізів на металопластикові конструкції з метою енергоефективності в Прилуцькій гімназії № 9 Прилуцької міської ради Чернігівської області за адресою : м. Прилуки, Чернігівська обл., пров. Фізкультурника, 24
Оголошено тендер
220 859.00
UAH
Номер:
488843ae95974393ace43083546ab755
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-05-26-006252-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
ПРИЛУЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 9 ПРИЛУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
33358304
-
Адреса:
17510, Україна, Чернігівська область, Прилуки, пров.Фізкультурника, будинок 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ПРИЛУЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 9 ПРИЛУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
33358304
-
Адреса:
17510, Україна, Чернігівська область, Прилуки, пров.Фізкультурника, будинок 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
220 859.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт із заміни дерев`яних конструкцій заповнень дверних прорізів на металопластикові конструкції з метою енергоефективності в Прилуцькій гімназії № 9 Прилуцької міської ради Чернігівської області за адресою : м. Прилуки, Чернігівська обл., пров. Фізкультурника, 24
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45421100-5 Встановлення дверей, вікон і пов’язаних конструкцій
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
26.05.2026 11:37
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
ОБҐРУНТУВАННЯ Застосування винятку щодо здійснення закупівлі без використання електронної системи закупівлі відповідно до пп. 6 п. 13 Особливостей (Постанова КМУ № 1178) 1. Найменування замовника: Прилуцька гімназія № 9 Прилуцької міської ради Чернігівської області. 2. Предмет закупівлі: Поточний ремонт із заміни дерев`яних конструкцій заповнень дверних прорізів на металопластикові... 3. Обґрунтування технічних та якісних характеристик: Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до дефектного акту та кошторисної документації, що повністю відповідають первинним вимогам скасованих відкритих торгів з метою забезпечення належного температурного режиму та енергоефективності будівлі закладу освіти. 4. Обґрунтування підстави закупівлі: Замовником було оголошено відкриті торги з особливостями за ID: UA-2026-05-14-005024-a. Процедуру закупівлі було автоматично скасовано електронною системою через відсутність тендерних пропозицій. Враховуючи нагальну потребу у проведенні ремонту для підготовки до наступного опалювального сезону, збереження тепла та створення безпечних умов для учасників освітнього процесу, Замовник використовує право укласти договір без застосування відкритих торгів на підставі підпункту 6 пункту 13 Особливостей № 1178. При цьому умови договору, технічні характеристики та вимоги до учасника не відрізняються від визначених у тендерній документації скасованого тендеру, а ціна договору не перевищує 220 859,00 грн.
-
Дата публікації:
26.05.2026 11:37
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Встановлення дверей, вікон і пов’язаних конструкцій
Кількість
1 штука
Період постачання
до 26.05.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписЗакупівля здійснюється за рахунок коштів UNICEF для впровадження енергозбережувальних технологій.
Сума220 859.00 UAH