-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний (аварійний) ремонт жіночої роздягальні учбово-спортивного комплексу КНУБА за адресою: м.Київ, вул. Освіти, 3 (ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
Тендер Prozorro UA-2026-05-26-012196-a
Завершена
3 000 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
19fdd734942249809d451ddd0a35d48e
Внутрішній номер закупівлі:
29345575
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-26-012196-a
Замовник:
Київський національний університет будівництва і архітектури
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070909
-
Адреса:
03037, Україна, Київська область, Київ, проспект Повітряних Сил, буд.31
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Хоменко Олександр Михайлович 380442483042 Matychko21@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
3 000 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.05.2026 16:01 - 08.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
26.05.2026 16:01 - 11.06.2026 00:00
Аукціон:
з 11.06.2026 13:18
Період кваліфікації:
11.06.2026 00:00 - 18.06.2026 13:27
Період завантаження договору:
24.06.2026 00:00 - 04.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 000 000.00 Капітальний (аварійний) ремонт жіночої роздягальні учбово-спортивного комплексу КНУБА за адресою: м.Київ, вул. Освіти, 3