• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Капітальний (аварійний) ремонт жіночої роздягальні учбово-спортивного комплексу КНУБА за адресою: м.Київ, вул. Освіти, 3 (ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)

Оголошено тендер

3 000 000.00 UAH
Номер: acdc44998c244bf2bf2bb844a18384cd
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-05-26-012421-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Київський національний університет будівництва і архітектури
Замовник: Київський національний університет будівництва і архітектури
Очікувана вартість: 3 000 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Капітальний (аварійний) ремонт жіночої роздягальні учбово-спортивного комплексу КНУБА за адресою: м.Київ, вул. Освіти, 3 (ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
Примітки: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ: 3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування: 26.05.2026 14:57

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Описспеціальний фонд (з ПДВ)
Сума3 000 000.00 UAH