-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Проведення лабораторних та інструментальних досліджень, випробувань, вимірювань, експертизи під час здійснення державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства для забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення (Інструментальні дослідження, заміри факторів середовища життєдіяльності) (код за ЄЗС ДК 021:2015 71900000-7 Лабораторні послуги)
Тендер Prozorro UA-2026-05-26-011746-a
Завершена
50 799.60
UAH з ПДВ
Номер:
c63d60c7ae9646f2a09cf816b878dbdf
Внутрішній номер закупівлі:
29345141
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-26-011746-a
Замовник:
Головне управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40310334
-
Адреса:
14034, Україна, Чернігівська область, м. Чернігів, пр. Грушевського Михайла, 180
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Олена Степанова +38046237142 post@dpsscn.gov.ua http://dpsscn.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
71900000-7 Лабораторні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
50 799.60 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.05.2026 16:35 - 01.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
27.05.2026 16:35 - 04.06.2026 08:00
Аукціон:
з 05.06.2026 12:52
Період кваліфікації:
04.06.2026 08:00 - 10.06.2026 08:26
Період завантаження договору:
16.06.2026 00:00 - 26.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴50 799.60 Проведення лабораторних та інструментальних досліджень, випробувань, вимірювань, експертизи під час здійснення державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства для забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення (Інструментальні дослідження, заміри факторів середовища життєдіяльності) (код за ЄЗС ДК 021:2015 71900000-7 Лабораторні послуги)