• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Проведення лабораторних та інструментальних досліджень, випробувань, вимірювань, експертизи під час здійснення державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства для забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення (Інструментальні дослідження, заміри факторів середовища життєдіяльності) (код за ЄЗС ДК 021:2015 71900000-7 Лабораторні послуги)

Оголошено тендер

50 799.60 UAH
Номер: f23d98eb6d1447fa8e949cf843fdca6c
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-04-22-013193-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Головне управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області
Замовник: Головне управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області
Очікувана вартість: 50 799.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Проведення лабораторних та інструментальних досліджень, випробувань, вимірювань, експертизи під час здійснення державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства для забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення (Інструментальні дослідження, заміри факторів середовища життєдіяльності) (код за ЄЗС ДК 021:2015 71900000-7 Лабораторні послуги)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 71900000-7 Лабораторні послуги
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 22.04.2026 15:05

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:0412040 - Проведення лабораторних випробувань, вимірювань, досліджень та експертизи під час здійснення державного контролю (нагляду)
Сума50 799.60 UAH