• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Сітка зварна арматурна

Завершена

34 883.60 UAH без ПДВ
Номер: 3bbbf40c9bf14f66a98360089963e148
Внутрішній номер закупівлі: 29341110
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-26-007715-a   
Замовник: ТОВ Сумитеплоенерго
Контактна особа: Данілова Лариса Леонідівна +380542786986 danilova.work.energo@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 34 883.60 UAH без ПДВ
Період уточнення: 26.05.2026 13:39 - 31.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 26.05.2026 13:39 - 03.06.2026 00:00
Аукціон: 03.06.2026 15:14 - 03.06.2026 15:37
Період кваліфікації: 03.06.2026 15:37 - 08.06.2026 15:27
Період завантаження договору: 14.06.2026 00:00 - 24.06.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴34 883.60 Сітка зварна арматурна