-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Сітка зварна арматурна
Оголошено тендер
41 860.32
UAH
Номер:
bb1a2ebdd06c480fa7911f58863d2de9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-05-26-008916-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ТОВ Сумитеплоенерго
×
-
Код ЄДРПОУ:
33698892
-
Адреса:
40030, Україна, Сумська область, Суми, вул. Друга Залізнична, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ТОВ Сумитеплоенерго
×
-
Код ЄДРПОУ:
33698892
-
Адреса:
40030, Україна, Сумська область, Суми, вул. Друга Залізнична, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
41 860.32 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Сітка зварна арматурна
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44310000-6 Вироби з дроту
Дата опублікування:
26.05.2026 13:19
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума41 860.32 UAH