• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Сітка зварна оцинкована

Торги не відбулися

4 674.77 UAH без ПДВ
Номер: c96986d069fa4024b47ffb675e96b612
Внутрішній номер закупівлі: 29338988
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-26-005590-a   
Замовник: ТОВ Сумитеплоенерго
Контактна особа: Данілова Лариса Леонідівна +380542786986 danilova.work.energo@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 4 674.77 UAH без ПДВ
Період уточнення: 26.05.2026 11:56 - 31.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 26.05.2026 11:56 - 03.06.2026 00:00
Аукціон: з 03.06.2026 15:34

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴4 674.77 Сітка зварна оцинкована