-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Сітка зварна оцинкована
Оголошено тендер
5 609.73
UAH
Номер:
e50c8edb65de413c9f951b4354812070
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-05-26-006465-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ТОВ Сумитеплоенерго
×
-
Код ЄДРПОУ:
33698892
-
Адреса:
40030, Україна, Сумська область, Суми, вул. Друга Залізнична, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ТОВ Сумитеплоенерго
×
-
Код ЄДРПОУ:
33698892
-
Адреса:
40030, Україна, Сумська область, Суми, вул. Друга Залізнична, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
5 609.73 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Сітка зварна оцинкована
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44310000-6 Вироби з дроту
Дата опублікування:
26.05.2026 11:43
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума5 609.73 UAH