• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Пісок, щебінь, відсів

Завершена

1 458 238.00 UAH з ПДВ
Номер: 722e1cc7fe1f45d59dc1999c75909d2a
Внутрішній номер закупівлі: 29334070
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-26-000617-a   
Замовник: РОВКП ВКГ "Рівнеоблводоканал"
Контактна особа: Юлія Дідух +380504300327 rivneoblvod@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 458 238.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 26.05.2026 09:04 - 31.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 26.05.2026 09:04 - 03.06.2026 08:00
Аукціон: 04.06.2026 13:47 - 04.06.2026 14:34
Період кваліфікації: 04.06.2026 14:34 - 04.06.2026 16:41
Період завантаження договору: 10.06.2026 00:00 - 20.06.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 458 238.00 Пісок, щебінь, відсів