-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 - 33690000-3 - Лікарські засоби різні (Лабораторні реактиви)
Тендер Prozorro UA-2026-05-25-013261-a
Завершена
62 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
88643c3874844ffeae2e6f2fb9c46786
Внутрішній номер закупівлі:
29331939
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-25-013261-a
Замовник:
Державна установа «Територіальне медичне об'єднання Міністерства внутрішніх справ України по місту Києву та Київській області»
×
-
Код ЄДРПОУ:
37027405
-
Адреса:
04050, Україна, Київська область, м. Київ, вул. П.Майбороди, 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дарина Загоруйко +380938838803 kudelkinad@gmail.com https://health.mvs.gov.ua/kyiv
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
62 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.05.2026 17:03 - 30.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
25.05.2026 17:03 - 02.06.2026 00:00
Аукціон:
з 02.06.2026 12:58
Період кваліфікації:
02.06.2026 00:00 - 03.06.2026 10:14
Період завантаження договору:
09.06.2026 00:00 - 19.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴62 500.00 ДК 021:2015 - 33690000-3 - Лікарські засоби різні (Лабораторні реактиви)