-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 - 33690000-3 - Лікарські засоби різні (Лабораторні реактиви)
Оголошено тендер
62 500.00
UAH
Номер:
bd686c3c6b654266b350255acbc0e5b2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-05-25-016847-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державна установа «Територіальне медичне об'єднання Міністерства внутрішніх справ України по місту Києву та Київській області»
×
-
Код ЄДРПОУ:
37027405
-
Адреса:
04050, Україна, Київська область, м. Київ, вул. П.Майбороди, 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державна установа «Територіальне медичне об'єднання Міністерства внутрішніх справ України по місту Києву та Київській області»
×
-
Код ЄДРПОУ:
37027405
-
Адреса:
04050, Україна, Київська область, м. Київ, вул. П.Майбороди, 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
62 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 - 33690000-3 - Лікарські засоби різні (Лабораторні реактиви)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різні
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
25.05.2026 16:49
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:1001050 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Міністерства внутрішніх справ України, підготовка кадрів закладами вищої освіти із специфічними умовами навчання
Сума62 500.00 UAH