• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Кейтерингові послуги (Послуги з організації гарячого харчування пацієнтів-військовослужбовців (покращене) ).

Завершена

300 000.00 UAH без ПДВ
Номер: bd414eb778b446edb65dbdbcc3705821
Внутрішній номер закупівлі: 29331601
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-25-012917-a   
Замовник: ДП ДУ"НПЦ ЕНРХ НАМН України"
Контактна особа: Сельванюк Людмила Степанівна +380444833217 npcnrh@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 300 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 25.05.2026 16:54 - 30.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 25.05.2026 16:54 - 02.06.2026 16:49
Аукціон: 03.06.2026 15:15 - 03.06.2026 15:38
Період кваліфікації: 03.06.2026 15:38 - 25.06.2026 15:27
Період завантаження договору: 01.07.2026 00:00 - 11.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴300 000.00 Послуги з організації гарячого харчування пацієнтів - військовослужбовців відповідно до постанови