-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 - 33190000-8 – Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (витратні матеріали для стерилізатора «PL 70/1» - Картридж з стерилізуючим розчином H2O2 (перекисом водню)) НК 024:2023 - 44835 - Розчин для стерилізації медичних інструментів на основі пероксиду водню
Тендер Prozorro UA-2026-05-25-012892-a
Торги не відбулися
522 750.00
UAH з ПДВ
Номер:
88054c7b6a9140d0bc1c20c2f03d25d2
Внутрішній номер закупівлі:
29331572
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-25-012892-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Полтавська обласна клінічна лікарня ім.М.В.Скліфосовського Полтавської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01999106
-
Адреса:
36011, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Шевченка, 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Симоненко +380660603785, +380532609547 plan@okl.poltava.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
522 750.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.05.2026 16:43 - 30.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
25.05.2026 16:43 - 02.06.2026 08:00
Аукціон:
з 03.06.2026 15:52
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴522 750.00 ДК 021:2015 - 33190000-8 – Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (витратні матеріали для стерилізатора «PL 70/1» - Картридж з стерилізуючим розчином H2O2 (перекисом водню)) НК 024:2023 - 44835 - Розчин для стерилізації медичних інструментів на основі пероксиду водню