• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015 - 33190000-8 – Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (витратні матеріали для стерилізатора «PL 70/1» - Картридж з стерилізуючим розчином H2O2 (перекисом водню)) НК 024:2023 - 44835 - Розчин для стерилізації медичних інструментів на основі пероксиду водню

Оголошено тендер

522 750.00 UAH
Номер: 34fb837f350d452a9e90b4dca98c5560
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-05-25-015844-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне підприємство "Полтавська обласна клінічна лікарня ім.М.В.Скліфосовського Полтавської обласної ради"
Замовник: Комунальне підприємство "Полтавська обласна клінічна лікарня ім.М.В.Скліфосовського Полтавської обласної ради"
Очікувана вартість: 522 750.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 - 33190000-8 – Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (витратні матеріали для стерилізатора «PL 70/1» - Картридж з стерилізуючим розчином H2O2 (перекисом водню)) НК 024:2023 - 44835 - Розчин для стерилізації медичних інструментів на основі пероксиду водню
Примітки: закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Дата опублікування: 25.05.2026 16:22

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти НСЗУ
Сума522 750.00 UAH