-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Послуги з поточного (ямкового) ремонту асфальтобетонного покриття дільниці №1 Замовника
Тендер Prozorro UA-2026-05-25-009689-a
Торги не відбулися
1 900 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
cc1cdfe5cf2d48f0a4b0684cc1ad6e29
Внутрішній номер закупівлі:
29328380
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-25-009689-a
Замовник:
Державне підприємство "Комбінат "Прогрес" Державного агентства з управління резервами України
×
-
Код ЄДРПОУ:
14373207
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталя Скрипніченко +380444973068 prtender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 900 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
25.05.2026 15:06 - 30.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
25.05.2026 15:06 - 02.06.2026 00:00
Аукціон:
з 02.06.2026 11:15
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 900 000.00 Послуги з поточного (ямкового) ремонту асфальтобетонного покриття дільниці №1 Замовника