-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного (ямкового) ремонту асфальтобетонного покриття дільниці №1 Замовника
Оголошено тендер
2 280 000.00
UAH
Номер:
eb80db3a90d24b4f86545383fe02aa38
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-05-25-011840-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державне підприємство "Комбінат "Прогрес" Державного агентства з управління резервами України
×
-
Код ЄДРПОУ:
14373207
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державне підприємство "Комбінат "Прогрес" Державного агентства з управління резервами України
×
-
Код ЄДРПОУ:
14373207
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 280 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з поточного (ямкового) ремонту асфальтобетонного покриття дільниці №1 Замовника
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
Дата опублікування:
25.05.2026 14:55
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з поточного (ямкового) ремонту асфальтобетонного покриття дільниці №1 Замовника
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума2 280 000.00 UAH