• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Дихальні контури для апаратів штучної вентиляції легенів (HAMILTON-BC8022, HAMILTON-BC8010)

Завершена

654 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 93680f4ef5a4412591d8454f1eea5582
Внутрішній номер закупівлі: 29326867
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-25-008169-a   
Замовник: Комунальне підприємство "Рівненська обласна дитяча лікарня" Рівненської обласної ради
Контактна особа: Вознюк Назар Віталійович 380975832051 rodl.zakup@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 654 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 25.05.2026 14:35 - 30.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 25.05.2026 14:35 - 02.06.2026 00:00
Аукціон: з 02.06.2026 14:03
Період кваліфікації: 02.06.2026 00:00 - 03.06.2026 15:49
Період завантаження договору: 09.06.2026 00:00 - 19.06.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴654 000.00 Дихальні контури для апаратів штучної вентиляції легенів (HAMILTON-BC8022, HAMILTON-BC8010)