-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дихальні контури для апаратів штучної вентиляції легенів (HAMILTON-BC8022, HAMILTON-BC8010)
Оголошено тендер
654 000.00
UAH
Номер:
e719c76bc0204935b67d31ced74286bf
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-05-25-009979-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Рівненська обласна дитяча лікарня" Рівненської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03067009
-
Адреса:
33027, Україна, Рівненська область, Рівне, вулиця Київська, будинок 60
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство "Рівненська обласна дитяча лікарня" Рівненської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03067009
-
Адреса:
33027, Україна, Рівненська область, Рівне, вулиця Київська, будинок 60
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
654 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Дихальні контури для апаратів штучної вентиляції легенів (HAMILTON-BC8022, HAMILTON-BC8010)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімації
КЕКВ:
2600 Поточні трансферти
Дата опублікування:
25.05.2026 14:10
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписКошти НСЗУ
Сума654 000.00 UAH