-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Неорганічні хімічні речовини для лабораторних досліджень (випробувань) Прекурсори
Тендер Prozorro UA-2026-05-25-003365-a
Усі документи тендерної пропозиції, які готуються безпосередньо учасником повинні бути складені українською мовою. У разі, якщо документ або інформація, надання яких передбачено цією тендерною документацією, складені іншою мовою, ніж передбачено умовами цієї тендерної документації, у складі тендерної пропозиції надається документ мовою оригіналу з обов’язковим перекладом українською мовою.
Завершена
50 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
70cba278a4434897920070c322e8bd9c
Внутрішній номер закупівлі:
29322138
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-25-003365-a
Замовник:
Державна установа "Інститут охорони ґрунтів України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25835792
-
Адреса:
03190, Україна, м. Київ, м. Київ, ПРОВУЛОК СЕНЬКІВСЬКИЙ будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Чернишова +380954597683 control@iogu.gov.ua http://iogu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
50 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.05.2026 11:19 - 30.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
25.05.2026 11:19 - 02.06.2026 00:00
Аукціон:
з 02.06.2026 15:03
Період кваліфікації:
02.06.2026 00:00 - 02.06.2026 17:12
Період завантаження договору:
08.06.2026 00:00 - 18.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴50 000.00 Неорганічні хімічні речовини для лабораторних досліджень (випробувань) Прекурсори