• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Неорганічні хімічні речовини для лабораторних досліджень (випробувань) Прекурсори

Оголошено тендер

50 000.00 UAH
Номер: a6bcfebaebcf4b17935bc5635dda325f
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-05-25-003919-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Державна установа "Інститут охорони ґрунтів України"
Замовник: Державна установа "Інститут охорони ґрунтів України"
Очікувана вартість: 50 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Неорганічні хімічні речовини для лабораторних досліджень (випробувань) Прекурсори
Примітки: для ЦА, філії
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 25.05.2026 10:51

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опискошти спеціального фонду
Код класифікації видатківКПК-2026:1201220 - Наукова і науково-технічна діяльність у сфері економічного розвитку, стандартизації, метрології та метрологічної діяльності, захисту довкілля, розвитку агропромислового комплексу, стандартизації та сертифікації сільськогосподарської продукції
Сума50 000.00 UAH