-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги промивки та гідравлічних випробувань системи центрального опалення
Тендер Prozorro UA-2026-05-25-000601-a
Торги відмінено
27 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
8492960f31f046a1a9fec186ca263153
Внутрішній номер закупівлі:
29319384
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-25-000601-a
Замовник:
Державна спеціалізована установа "Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01985239
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, пл. Соборна, 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Жанна Анатоліївна +380563715877 yana6464@ukr.net http://dobsme.org
Класифікатор ДК 021:2015:
50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
27 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.05.2026 09:17 - 30.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
25.05.2026 09:17 - 02.06.2026 09:00
Аукціон:
з 03.06.2026 13:57
Період кваліфікації:
з 02.06.2026 09:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
356fe1a7372342baa207baebab41e9c3
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Виявлено техніко-юридичну помилку в проекті договору на етапі кваліфікації, за якої одиниці виміру послуги помилково визначені через калькуляцію замість кошторису, що унеможливлює виконання договору. Зміни на цьому етапі внести неможливо
Період оскарження:
02.06.2026 13:01 - 13.06.2026 00:00
Дата опублікування:
02.06.2026 13:01
Дата виконання:
13.06.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴27 000.00 Послуги промивки та гідравлічних випробувань системи центрального опалення