• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги промивки та гідравлічних випробувань системи центрального опалення

Оголошено тендер

27 000.00 UAH
Номер: 3bf092ded1ed451cac501474a2b1dfbe
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-05-25-000766-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Державна спеціалізована установа "Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи"
Замовник: Державна спеціалізована установа "Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи"
Очікувана вартість: 27 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги промивки та гідравлічних випробувань системи центрального опалення
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 25.05.2026 09:07

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Гідравлічне випробування трубопроводів системи водопроводу, гарячого водопостачання та опалення діаметром до 50 мм з видачи актів випробування
Код ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення
Кількість 650 метр
Період постачання (не задано)
Прочищення радіаторів центрального опалення масою до 80 кг.
Код ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення
Кількість 89 штука
Період постачання (не задано)
Прочищення магістральних трубопроводів системи центрального опалення
Код ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення
Кількість 650 метр
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2301350 - Організація і регулювання діяльності установ та окремі заходи у системі охорони здоров'я
Сума27 000.00 UAH