-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021-2015 (CPV) 09130000-9 - Нафта і дистиляти
Тендер Prozorro UA-2026-05-22-005740-a
Завершена
14 776.00
UAH з ПДВ
Номер:
929e5aafe26145c9bd2ee5f5b29a9752
Внутрішній номер закупівлі:
29310513
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-22-005740-a
Замовник:
Комплекс відпочинку "Пуща-Водиця" Державного управління справами
×
-
Код ЄДРПОУ:
34477817
-
Адреса:
04202, Україна, м. Київ, Київ, вулиця Вишгородська, 150
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сіленко Неля Миколаївна +380674921934 pushavodica@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
14 776.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.05.2026 12:22 - 27.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
22.05.2026 12:22 - 30.05.2026 12:25
Аукціон:
01.06.2026 13:03 - 01.06.2026 13:26
Період кваліфікації:
01.06.2026 13:26 - 03.06.2026 16:58
Період завантаження договору:
09.06.2026 00:00 - 19.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴14 776.00 (Бензин А-95) по талонам, скретч-картам)