-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021-2015 (CPV) 09130000-9 - Нафта і дистиляти
Оголошено тендер
14 776.00
UAH
Номер:
3319667bc0404c64ba9cd2be3296f67b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-05-22-005653-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комплекс відпочинку "Пуща-Водиця" Державного управління справами
×
-
Код ЄДРПОУ:
34477817
-
Адреса:
04202, Україна, м. Київ, Київ, вулиця Вишгородська, 150
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комплекс відпочинку "Пуща-Водиця" Державного управління справами
×
-
Код ЄДРПОУ:
34477817
-
Адреса:
04202, Україна, м. Київ, Київ, вулиця Вишгородська, 150
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
14 776.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021-2015 (CPV) 09130000-9 - Нафта і дистиляти
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
22.05.2026 11:33
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:0301060 - Фінансова підтримка санаторно-курортних закладів та закладів оздоровлення
Сума14 776.00 UAH