• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015: 44830000-7 — Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники (Грунт глибокого проникнення 1:4, Суміш , Суміш , Затирка -кольоровий шов, Піна монтажна, Фронт Грунтовка Бетоноконтакт, Цемент)

Завершена

8 463.83 UAH з ПДВ
Номер: 96e7e16f669f4258a1581ee1ee9bbfb3
Внутрішній номер закупівлі: 29309410
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-22-004631-a   
Замовник: Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення ГУ ДСНС України у Харківській області
Контактна особа: Альона Пляка +380953047666 alena-plaka@ukr.net http://www.kh.dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 8 463.83 UAH з ПДВ
Період уточнення: 22.05.2026 11:37 - 27.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 22.05.2026 11:37 - 30.05.2026 09:00
Аукціон: з 01.06.2026 14:59
Період кваліфікації: 30.05.2026 09:00 - 01.06.2026 12:23
Період завантаження договору: 07.06.2026 00:00 - 17.06.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴8 463.83 ДК 021:2015: 44830000-7 — Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники (Грунт глибокого проникнення 1:4, Суміш , Суміш , Затирка -кольоровий шов, Піна монтажна, Фронт Грунтовка Бетоноконтакт, Цемент)