-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 44830000-7 — Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники (Грунт глибокого проникнення 1:4, Суміш , Суміш , Затирка -кольоровий шов, Піна монтажна, Фронт Грунтовка Бетоноконтакт, Цемент)
Оголошено тендер
8 463.83
UAH
Номер:
b74a6c88fcd2490690320a38ee3e48b2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-05-22-005663-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення ГУ ДСНС України у Харківській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
37876792
-
Адреса:
61096, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. НЬЮТОНА, 132 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення ГУ ДСНС України у Харківській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
37876792
-
Адреса:
61096, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. НЬЮТОНА, 132 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
8 463.83 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: 44830000-7 — Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники (Грунт глибокого проникнення 1:4, Суміш , Суміш , Затирка -кольоровий шов, Піна монтажна, Фронт Грунтовка Бетоноконтакт, Цемент)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
22.05.2026 11:34
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Закупівля будевельних матеріалів для 1поверху кабинету
-
Дата публікації:
22.05.2026 11:34
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Грунт глибокого проникнення 1:4 (5кг) або еквівалент
Кількість
4 штука
Період постачання
(не задано)
Суміш Г.2. ШТ3, 30кг або еквівалент
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
Суміш Г.2. ШТГ, 25 кг або еквівалент
Кількість
3 штука
Період постачання
(не задано)
Світло - сірий 110 Затирка -кольоровий шов 2кг або еквівалент
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
Піна монтажна 750 мл або еквівалент або еквівалент
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Фронт Грунтовка Бетоноконтакт для зовнішніх та внутрішніх робіт 12кг або еквівалент
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Цемент 25кг EU або еквівалент
Кількість
12 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума8 463.83 UAH