-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: "90460000-9 Послуги зі спорожнення вигрібних ям і септиків" (Послуги з вивезення рідких побутових відходів з вигрібних ям /м. Гнівань/)
Тендер Prozorro UA-2026-05-22-002268-a
Торги не відбулися
8 346.00
UAH з ПДВ
Номер:
0b68882ab712454faf587fedb951606b
Внутрішній номер закупівлі:
29307052
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-22-002268-a
Замовник:
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108672
-
Адреса:
21050, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, вул. Театральна, буд. 10
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Сергій Купровський +380982412130 ulmtz_vinpolice@ukr.net http://vn.npu.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
90460000-9 Послуги зі спорожнення вигрібних ям і септиківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
8 346.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.05.2026 10:17 - 27.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
22.05.2026 10:17 - 30.05.2026 00:00
Аукціон:
з 01.06.2026 13:40
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴8 346.00 Послуги з вивезення рідких побутових відходів з вигрібних ям /м. Гнівань/