-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з вивезення рідких побутових відходів з вигрібних ям /м. Гнівань/
Оголошено тендер
8 346.00
UAH
Номер:
5e033cf144d945b490fb1d63265d2389
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-05-22-002358-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108672
-
Адреса:
21050, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, вул. Театральна, буд. 10
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108672
-
Адреса:
21050, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, вул. Театральна, буд. 10
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
8 346.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з вивезення рідких побутових відходів з вигрібних ям /м. Гнівань/
Примітки:
Виконавець зобов’язаний надати послуги, якість яких відповідає чинним нормам ДСТУ (ТУ) в Україні та вимогам до такого виду послуг, що передбачені чинним законодавством України, в тому числі послуга має відповідати вимогам охорони праці, екології, пожежної безпеки
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
90460000-9 Послуги зі спорожнення вигрібних ям і септиків
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
22.05.2026 10:00
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опискошти загального фонду
Код класифікації видатківКПК-2026:1007020 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Національної поліції України
Сума8 346.00 UAH