-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Бензин А-95 (Євро 5) (за талонами) (код ДК 021:2015 09130000-9- Нафта і дистиляти)
Тендер Prozorro UA-2026-05-21-011698-a
Завершена
73 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
844babb0f7b84739843710accaf9ef16
Внутрішній номер закупівлі:
29302560
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-21-011698-a
Замовник:
Комунальна установа "Центральний міський стадіон"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32004142
-
Адреса:
54015, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Спортивна, 1/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Михайло Кургузов +380512563456 central.city.stadium@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
73 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.05.2026 16:12 - 26.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
21.05.2026 16:12 - 29.05.2026 10:00
Аукціон:
з 01.06.2026 15:44
Період кваліфікації:
29.05.2026 10:00 - 02.06.2026 14:01
Період завантаження договору:
08.06.2026 00:00 - 18.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴73 000.00 Бензин А-95 (Євро 5) (за талонами) (код ДК 021:2015 09130000-9- Нафта і дистиляти)