-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бензин А-95 (Євро 5) (за талонами) (код ДК 021:2015 09130000-9- Нафта і дистиляти)
Оголошено тендер
73 000.00
UAH
Номер:
01af885e495b42e9bae5d83d3b238a9f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-05-21-013699-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальна установа "Центральний міський стадіон"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32004142
-
Адреса:
54015, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Спортивна, 1/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальна установа "Центральний міський стадіон"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32004142
-
Адреса:
54015, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Спортивна, 1/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
73 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Бензин А-95 (Євро 5) (за талонами) (код ДК 021:2015 09130000-9- Нафта і дистиляти)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
21.05.2026 15:51
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:5041 - Розвиток та підтримка доступної спортивної інфраструктури
Адміністративно-територіальна класифікаціяМиколаївська
Сума73 000.00 UAH