-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт вузла обліку теплової енергії із заміною лічильника в Ліцеї № 92, за адресою: вулиця Тарасівська, 11, Голосіївського району, міста Києва (Підготовка об’єкту до опалювального сезону)
Тендер Prozorro UA-2026-05-21-010177-a
Завершена
285 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
46d3fe5352e848faa80c29bfd0e437dd
Внутрішній номер закупівлі:
29301048
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-21-010177-a
Замовник:
Управління освіти Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37479398
-
Адреса:
03127, Україна, Київська область, М. КИЇВ, ПРОСПЕКТ ГОЛОСІЇВСЬКИЙ, будинок 118 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вікторія Суховеєва +380442571274 viktoria-osvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
285 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.05.2026 15:21 - 26.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
21.05.2026 15:21 - 29.05.2026 10:00
Аукціон:
з 01.06.2026 11:42
Період кваліфікації:
29.05.2026 10:00 - 02.06.2026 16:42
Період завантаження договору:
08.06.2026 00:00 - 18.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴285 000.00 Поточний ремонт вузла обліку теплової енергії із заміною лічильника в Ліцеї № 92, за адресою: вулиця Тарасівська, 11, Голосіївського району, міста Києва (Підготовка об’єкту до опалювального сезону)