-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт вузла обліку теплової енергії із заміною лічильника в Ліцеї № 92, за адресою: вулиця Тарасівська, 11, Голосіївського району, міста Києва (Підготовка об’єкту до опалювального сезону)
Оголошено тендер
285 000.00
UAH
Номер:
7e88b838cc804fdc826d9432d83c71e1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-05-21-011686-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління освіти Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37479398
-
Адреса:
03127, Україна, Київська область, М. КИЇВ, ПРОСПЕКТ ГОЛОСІЇВСЬКИЙ, будинок 118 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління освіти Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37479398
-
Адреса:
03127, Україна, Київська область, М. КИЇВ, ПРОСПЕКТ ГОЛОСІЇВСЬКИЙ, будинок 118 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
285 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт вузла обліку теплової енергії із заміною лічильника в Ліцеї № 92,
за адресою: вулиця Тарасівська, 11, Голосіївського району, міста Києва (Підготовка об’єкту до опалювального сезону)
Примітки:
закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
CCCE_UA:
1263 Будівлі закладів освіти та дослідних закладів
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
21.05.2026 14:58
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:1000 - Освіта
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиїв
Сума285 000.00 UAH