-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015:09110000-3 - Тверде паливо (Паливні брикети з деревини, паливні брикети з соломи)
Тендер Prozorro UA-2026-05-21-009961-a
Завершена
580 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
6208bb30931e4dd2bb08372c9f59aa8e
Внутрішній номер закупівлі:
29300821
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-21-009961-a
Замовник:
Лукашівська гімназія Липовецької міської ради Вінницької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41748282
-
Адреса:
22534, Україна, Вінницька область, с. Лукашівка, Липовецька ТГ, вулиця Шкільна, буд. 51
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Віталій Володимирович Муравський +380982620555 lukashovazoh@ukr.net https://lyp.gov.ua/news/1629369436/
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
580 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.05.2026 15:15 - 26.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
21.05.2026 15:15 - 29.05.2026 08:00
Аукціон:
з 01.06.2026 11:08
Період кваліфікації:
29.05.2026 08:00 - 02.06.2026 14:08
Період завантаження договору:
08.06.2026 00:00 - 18.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴580 500.00 ДК 021:2015:09110000-3 - Тверде паливо (Паливні брикети з деревини, паливні брикети з соломи)