-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015:09110000-3 - Тверде паливо (Паливні брикети з деревини, паливні брикети з соломи)
Оголошено тендер
580 500.00
UAH
Номер:
ed728ad80b7c4419b64e2fe32b3680b1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-05-21-012134-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Лукашівська гімназія Липовецької міської ради Вінницької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41748282
-
Адреса:
22534, Україна, Вінницька область, с. Лукашівка, Липовецька ТГ, вулиця Шкільна, буд. 51
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Лукашівська гімназія Липовецької міської ради Вінницької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41748282
-
Адреса:
22534, Україна, Вінницька область, с. Лукашівка, Липовецька ТГ, вулиця Шкільна, буд. 51
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
580 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015:09110000-3 - Тверде паливо (Паливні брикети з деревини, паливні брикети з соломи)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
21.05.2026 15:09
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Паливні брикети з деревини
Кількість
41 тонна
Період постачання
(не задано)
Паливні брикети з соломи
Кількість
2 тонна
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЛиповецька
Сума580 500.00 UAH