-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Деревина дров’яна, 1 групи, колоті граб ТУУ-00994207-005 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 03410000-7 «Деревина»
Тендер Prozorro UA-2026-05-21-007973-a
Торги не відбулися
290 900.00
UAH без ПДВ
Номер:
2e51a3ed9d3f4cdb88e2796bf85013bc
Внутрішній номер закупівлі:
29298833
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-21-007973-a
Замовник:
Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Рівного
×
-
Код ЄДРПОУ:
22568497
-
Адреса:
33001, Україна, Рівненська область, м. Рівне, вул. Дубенська, 27/29
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Віталій Петрук +380967725213 dsvp.tcso@rivnerada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
290 900.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
21.05.2026 14:11 - 26.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
21.05.2026 14:11 - 29.05.2026 08:10
Аукціон:
з 01.06.2026 14:22
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴290 900.00 Деревина дров’яна, 1 групи, колоті граб ТУУ-00994207-005 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 03410000-7 «Деревина»