-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Деревина дров’яна, 1 групи, колоті граб ТУУ-00994207-005 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 03410000-7 «Деревина»
Оголошено тендер
290 900.00
UAH
Номер:
b621f1c3f6af424eac57e1bbb2af44f3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-05-19-015549-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Рівного
×
-
Код ЄДРПОУ:
22568497
-
Адреса:
33001, Україна, Рівненська область, м. Рівне, вул. Дубенська, 27/29
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Рівного
×
-
Код ЄДРПОУ:
22568497
-
Адреса:
33001, Україна, Рівненська область, м. Рівне, вул. Дубенська, 27/29
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
290 900.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Деревина дров’яна, 1 групи, колоті граб ТУУ-00994207-005 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 03410000-7 «Деревина»
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 Деревина
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
19.05.2026 16:00
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Підготовка до роботи в осінньо-зимовий період 2026-2027 років
-
Дата публікації:
19.05.2026 16:01
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:3000 - Соціальний захист та соціальне забезпечення
Адміністративно-територіальна класифікаціяРівненська
Сума290 900.00 UAH