-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Спортивний інвентар для відділення тенісу для КДЮСШ «Центр»
Тендер Prozorro UA-2026-05-21-006348-a
Завершена
140 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
0230cdc064a5450c809500c567333d8f
Внутрішній номер закупівлі:
29297230
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-21-006348-a
Замовник:
Централізована бухгалтерія дитячо-юнацьких спортивних шкіл
×
-
Код ЄДРПОУ:
26476487
-
Адреса:
02098, Україна, м. Київ, М. КИЇВ, ПРОСП. ПАВЛА ТИЧИНИ, БУД. 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Жук Юлія 380444625922 yz.tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
37450000-7 Спортивний інвентар для полів і кортівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
140 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.05.2026 13:16 - 26.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
21.05.2026 13:16 - 29.05.2026 00:00
Аукціон:
з 29.05.2026 12:50
Період кваліфікації:
29.05.2026 00:00 - 02.06.2026 12:28
Період завантаження договору:
08.06.2026 00:00 - 18.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴140 500.00 Спортивний інвентар для відділення тенісу для КДЮСШ «Центр»