• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Спортивний інвентар для відділення тенісу для КДЮСШ «Центр»

Оголошено тендер

140 500.00 UAH
Номер: 230e1c4b0cca442b90d81a53e320791c
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-05-21-005620-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Централізована бухгалтерія дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Замовник: Централізована бухгалтерія дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Очікувана вартість: 140 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Спортивний інвентар для відділення тенісу для КДЮСШ «Центр»
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 37450000-7 Спортивний інвентар для полів і кортів
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 21.05.2026 11:33

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:5031 - Розвиток здібностей у дітей та молоді з фізичної культури та спорту комунальними дитячо-юнацькими спортивними школами
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиїв
Сума140 500.00 UAH