• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Поточний peмoнт водопропускної труби по вулиці Героїв Харкова в с. Червона Кам’янка Олександрійського району Кіровоградської області

Згідно умов цієї процедури закупівлі тендерною документацією вважається сукупність інформації у вигляді заповнених електронних полів в розділі "Тендерна документація" та прикріпленого текстового документу "ТЕНДЕРНА ДОКУМЕНТАЦІЯ" (та додатків до неї), що містить всю іншу інформацію, передбачену згідно ст. 22 Закону. До розгляду не приймається тендерна пропозиція, ціна якої є вищою ніж очікувана вартість предмета закупівлі, визначена замовником в оголошенні про проведення цих відкритих торгів. Обсяги послуг та витрат визначено у відповідності до додатку 2 до тендерної документації.

Торги не відбулися

500 000.00 UAH з ПДВ
Номер: fb9f2306747147258a8111d69c4fc22d
Внутрішній номер закупівлі: 29296402
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-21-005528-a   
Замовник: ПОПЕЛЬНАСТІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ОЛЕКСАНДРІЙСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Людмила Володимирівна Донченко +380678589162 popelnaste.rada@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 500 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 21.05.2026 12:10 - 26.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 21.05.2026 12:10 - 29.05.2026 00:00
Аукціон: з 29.05.2026 14:19

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴500 000.00 Поточний peмoнт водопропускної труби по вулиці Героїв Харкова в с. Червона Кам’янка Олександрійського району Кіровоградської області