• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Поточний peмoнт водопропускної труби по вулиці Героїв Харкова в с. Червона Кам’янка Олександрійського району Кіровоградської області

Оголошено тендер

500 000.00 UAH
Номер: d822f94e45ff4d1b8b4cd235f7f3d35a
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-05-21-003123-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ПОПЕЛЬНАСТІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ОЛЕКСАНДРІЙСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: ПОПЕЛЬНАСТІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ОЛЕКСАНДРІЙСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 500 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний peмoнт водопропускної труби по вулиці Героїв Харкова в с. Червона Кам’янка Олександрійського району Кіровоградської області
Примітки: категорія замовника - органи державної влади та органи місцевого самоврядування, зазначені у пункті 1 частини першої статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі"; вид закупівлі – процедура закупівлі (відкриті торги, з урахуванням особливостей, передбачених постановою КМУ від 12.10.2022р. №1178)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 21.05.2026 10:27

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0100 - Державне управління
Адміністративно-територіальна класифікаціяПопельнасте
Сума500 000.00 UAH