-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 90920000-2 Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщень (Послуги з дератизації та дезінсекції приміщень для філії "Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Тендер Prozorro UA-2026-05-21-004705-a
Завершена
17 238.28
UAH без ПДВ
Номер:
8848ce34ce64407999270626e0edebcf
Внутрішній номер закупівлі:
29295598
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-21-004705-a
Замовник:
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20588716
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Комащук Віктор 380673733781 v.komashchuk@uhe.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90920000-2 Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщеньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
17 238.28 UAH без ПДВ
Період уточнення:
21.05.2026 11:43 - 26.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
21.05.2026 11:43 - 29.05.2026 09:00
Аукціон:
з 01.06.2026 14:33
Період кваліфікації:
29.05.2026 09:00 - 03.06.2026 15:24
Період завантаження договору:
09.06.2026 00:00 - 19.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴17 238.28 Послуги з дератизації та дезінсекції приміщень для філії "Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС" ПрАТ "Укргідроенерго"