• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015 код 90920000-2 Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщень (Послуги з дератизації та дезінсекції приміщень для філії "Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")

Оголошено тендер

20 685.93 UAH
Номер: 20942381c94448058f8106b2915229d0
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-05-06-013058-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ПрАТ "Укргідроенерго"
Замовник: Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
Очікувана вартість: 20 685.93 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 код 90920000-2 Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщень (Послуги з дератизації та дезінсекції приміщень для філії "Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Примітки: №243-26 від 06.05.2026 Місцезнаходження Замовника: Україна, 07300, Київська обл., Вишгородський район, м.Вишгород Категорія Замовника: відповідно до п. 4 ч. 4 ст. 2 Закону України "Про публічні закупівлі"
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 90920000-2 Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщень
Дата опублікування: 06.05.2026 14:56

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписВласні кошти підприємства
Сума20 685.93 UAH