-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з ремонту генераторів
Тендер Prozorro UA-2026-05-21-004445-a
Завершена
237 540.00
UAH з ПДВ
Номер:
4381fefc8231443898c1fb291e0c196f
Внутрішній номер закупівлі:
29295333
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-21-004445-a
Замовник:
Національний університет біоресурсів і природокористування України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00493706
-
Адреса:
03041, Україна, Київська область, Київ, вулиця Героїв Оборони, будинок 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Отченашко Володимир Віталійович 380445278930 tender.sciens@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
237 540.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.05.2026 11:40 - 26.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
21.05.2026 11:40 - 29.05.2026 09:00
Аукціон:
з 01.06.2026 12:48
Період кваліфікації:
29.05.2026 09:00 - 03.06.2026 11:38
Період завантаження договору:
09.06.2026 00:00 - 19.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴237 540.00 Послуги з ремонту генераторів