• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з ремонту генераторів

Оголошено тендер

237 540.00 UAH
Номер: 252a2be8da524d7e9d3eece3d560d6a4
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-05-21-005131-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Національний університет біоресурсів і природокористування України
Замовник: Національний університет біоресурсів і природокористування України
Очікувана вартість: 237 540.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з ремонту генераторів
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
КЕКВ: 2281 Дослідження і розробки, окремі заходи розвитку по реалізації державних (регіональних) програм
Дата опублікування: 21.05.2026 11:21

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
1. Послуги з ремонту генератора FULL FR-125
Код ДК 021:2015: 50532300-6 Послуги з ремонту і технічного обслуговування генераторів
Кількість 1 послуга
Період постачання (не задано)
2. Послуги з ремонту генератора FULL FR-110
Код ДК 021:2015: 50532300-6 Послуги з ремонту і технічного обслуговування генераторів
Кількість 1 послуга
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2201390 - Підтримка пріоритетних напрямів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок, наукова і науково-технічна діяльність закладів вищої освіти та наукових установ
Сума237 540.00 UAH