-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Гідравлічний відкривач дверей акумуляторний (ДК 021:2015: 43320000-2 Будівельне обладнання)
Тендер Prozorro UA-2026-05-21-004405-a
Завершена
1 340 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
d9a3e63439a648d88accc5c23af127f7
Внутрішній номер закупівлі:
29295294
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-21-004405-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41760289
-
Адреса:
01011, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Панаса Мирного, буд. 28
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Вадим Кириченко +380443654097 v.kyrychenko@dbr.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
43320000-2 Будівельне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 340 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.05.2026 11:32 - 26.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
21.05.2026 11:32 - 29.05.2026 00:00
Аукціон:
з 29.05.2026 12:29
Період кваліфікації:
29.05.2026 00:00 - 01.06.2026 14:33
Період завантаження договору:
07.06.2026 00:00 - 17.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 340 000.00 Гідравлічний відкривач дверей акумуляторний (ДК 021:2015: 43320000-2 Будівельне обладнання)