• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Гідравлічний відкривач дверей акумуляторний (ДК 021:2015: 43320000-2 Будівельне обладнання)

Оголошено тендер

1 340 000.00 UAH
Номер: 159742b72a37427497a32f0cf1ccdd37
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-05-21-005346-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕРЖАВНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ
Замовник: ДЕРЖАВНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ
Очікувана вартість: 1 340 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Гідравлічний відкривач дверей акумуляторний (ДК 021:2015: 43320000-2 Будівельне обладнання)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 43320000-2 Будівельне обладнання
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 21.05.2026 11:26

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:6421010 - Забезпечення діяльності Державного бюро розслідувань
Сума1 340 000.00 UAH