-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуга по оформленню, організації поїздки (бронювання та оформлення залізничних квитків, організація супроводу, харчування в дорозі(пайок)) для дітей пільгових категорій, які прямують на оздоровлення та відпочинок в дитячий заклад санаторного типу «Карпати» ДП «Клінічний санаторій «Карпати» ПАТ лікувально-оздоровчих закладів профспілок України «Укрпрофоздоровниця» та у зворотному напрямку
Тендер Prozorro UA-2026-05-20-009519-a
Торги не відбулися
180 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
a653804d23d74fed9fb1726cb99d93af
Внутрішній номер закупівлі:
29285409
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-20-009519-a
Замовник:
Відділ освіти, молоді і спорту Карпівської сільської ради Криворізького району Дніпропетровської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41807012
-
Адреса:
53742, Україна, Дніпропетровська область, Криворізький район, село Карпівка, вулиця Центральна, будинок 97-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Нікуліна +380974551471 osvitkarpivka2017@ukr.net https://viddil-osviti-vk-karpivskoji-s-r.webnode.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
63510000-7 Послуги туристичних агентств та подібні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
180 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.05.2026 15:02 - 25.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
20.05.2026 15:02 - 28.05.2026 00:00
Аукціон:
з 28.05.2026 13:41
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴180 000.00 Послуга по оформленню, організації поїздки (бронювання та оформлення залізничних квитків, організація супроводу, харчування в дорозі(пайок)) для дітей пільгових категорій, які прямують на оздоровлення та відпочинок в дитячий заклад санаторного типу «Карпати» ДП «Клінічний санаторій «Карпати» ПАТ лікувально-оздоровчих закладів профспілок України «Укрпрофоздоровниця» та у зворотному напрямку